| AlyDragutzaAlexutza a întrebat:

Am și eu nevoie de un sfat sincer, vă rog! Am teriminat acum clasa a 8-a si datorită mediei mari, am posibilitatea să merg la un liceu foarte bun, pe profil mate-info. Dar sunt destul de derutată la prima optiune pe care sa o aleg. Sunt din Brasov si am de ales intre Mesota si Moisil. Doresc profesori care sa predea bine. Imi puteti da va rog un sfat sincer, sau o parere? Mi-ar fi de mare ajutor. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu am auzit pareri foarte bune de Moisil si stiu persoane care si-ar fi dorit acel liceu si n-au avut posibilitatea sa intre.

| BlackRose03 a răspuns (pentru Adry05):

Mesota e mult mai bun ca Moisil.