| SkyIsTheLimit a întrebat:

tuturor. Am si eu o intrebare, fac un sondaj pentru un proiect. Ati putea trai fara retelele de socializare online? si daca nu, de ce? multumesc celor care imi raspundhappy

Răspuns Câştigător
| unnimeni a răspuns:

La baza vietii sta lumina si apa.
Avand in vedere ca internetul a evoluat si noi toti incercam sa tinem pasul cu acest fenomen, este foarte greu de imaginat cum ar fi lumea fara internet, probabil dificila, incomoda si mult mai monotona. Cu siguranta se poate trai insa fara internet si cu atat mai mult si fara retelele de socializare.
Depinde cat de mult folosim in prezent aceste retele de socializare si cat de usor ne-am putea adapta intr-o lume in care ele ar lipsi.