| SkyIsTheLimit a întrebat:

tuturor! fac si eu un sondaj si cine vrea sa raspunda sa fie sincer si cat mai detaliat, daca s poatebig grin Intreabarea e urmatoarea: ce parere aveti despre retelele de socializare? ce reprezinta ele pentru voi? ati putea trai fara in ziua de azi?
Cine raspunde, sa lase si varsta, va rog.
Multumesc anticipathappy

1 răspuns:
| Criss_8192 a răspuns:

Retelele de socializare au si parti bune si parti nasoale.Adica stai cu frica sa nu minta acea persoana dar e si calumea pentru ca eu una mi-am gasit prima dragoste pe o retea de socializare si a fost ceva frumos.Nu as putea trai fara ele pentru ca asa nu as mai cunoaste oameni noi nu mi-as mai face atatia prieteni din toata tara.