| Miriiii a întrebat:

tuturorhappy
Am si eu o intrebare si cred ca una destul de stupidahee hee pentru ca am verificat deja si nu am putut face nimic. Cel putin acolo`happy

mi-am schimbat numele dp facebook de prea multe ori 'maximu' sa spunemhee hee
Si acum as vrea sa. l schimb dar sa ramana definitiv cu numele asta.
Dar nu merge, voi stiti vreo alta calee? Fundakiss

2 răspunsuri:
| AnonimulxD112 a răspuns:

Poi maxim 5 nume parca potii... si nu mai potii mai multe de 5 si ai acolo cele 5 nume pe care tii le-ai pus tu atunci... si potii alege doar 1 dintre cele 5 nume. atat straight face
Sper ca tziam fost de ajutor:*

| AnonimulxD112 a răspuns:

Poi maxim 5 nume parca potii... si nu mai potii mai multe si ai acolo cele 5 nume pe care tii le-ai pus tu atunci... si potii alege doar 1 dintre acealea nume. atat straight face
Sper ca tziam fost de ajutor:*