| unknow a întrebat:

Buna tuturor happy! am si eu o mica problema! va impoooor sa cititi, poate ma puteti ajuta! happy

am un card de memorie de un giga, si de la o vreme, cand il bag in telefon, imi apare un ``x`` si cand incerc sa-l accesez, ma intreaba daca il formatez! thinking
ce sa zic,., la mine in tell merge alt card! deci nu-i de la tell! nu mai vrea sa-l ia deloc thinking ce-o avea?! ca am dat format cand m-a intrebat, j imi cere un cod de securitate thinking ce?!? de unde sa iau eu codul de securitate?! ca sa pot sa-mi formatez cadul sa mearga din nou?! thinking

tin sa mentionez, ca nu mi-a cazut pe jos, sau alte chestii, numai ca l-am scos ca sa vad daca merge la colega mea, si a mers! si cand l-am bagat la mine, nu mai mergea deloc, si culmea, nici la ea! thinking

voi ce ziceti ca are?! sau de unde pot lua codul acela?! macar daca stiti dc face asa?!

dau funda! si vooot!
si va multumesc frumos!:*

1 răspuns:
| OwlMyGod a răspuns:

Am avut aceeas problema. Este din cauza cardului. Ar fi mai bine sa il formatezi din calculator. Adica sa stergi tot ce e in el si bagi dupaceea inapoi. Sau mai bine ai cumpara altul. Codul de securitate, daca nu a mai fost la altcineva telefonul, poate fi "0000" sper ca te-am putut ajuta happy Have a nice day happy