| M1a1r1i1a1n a întrebat:

tuturor!
Am si eu o problema mai delicata si as dori sa ma ajutati si pe mine cu sfaturi etc...
M-am indragostit de o fata, pe care am vazut-o doar pe retelele de socializare, i-am spus asta ei prin tot felul de mesaje, poze etc.
Dar, ea mi-a zis ca nu ma cunoaste si ca nu am cum sa ma indragostesc de cineva fara sa il vad, apoi am tot stresat-o cu mesaje, recunosc (regret acum), iar ea s-a suparat pe mine si mi-a zis ca nu vrea sa ma cuboasca, ca sunt ciudat si stresant, mi-a dat block peste tot. sad
Acum nu mai am cum sa dau de ea, nu stiu unde sta, nici nr ei de tel sau altceva... si o iubesc atat de mult si nu stiu cum sa fac, sa ii demonstrez ca se insala si ca nu sunt asa.
Va rog eu mult de tot, sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Ce simti tu e atractie fizica puternica, nu iubire. Iubirea se construieste in timp, nu apare asa deodata. Stai linistit, ca are balta peste

1 răspuns:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Ia-ti ramas bun, odata ce femeia te declara disperat nu se mai intoarce, trebuia sa o lasi din momentul in care ati avut pareri diferite despre asta, tu acum ramai cu buza umflata, iar ei, crede-ma, nu ii pasa pentru ca nu simte nici pe departe ce simti tu pentru ea. Nu forta lucrurile sa nu sune pe la politie, mai dai si de alte belele.