| Innovation a întrebat:

Am vazut ca unii isi fac poze cu anumite efecte pe care scrie Cam Wow,Retrica, etc.Insa am auzit ca aceste aplicatii functioneaza doar in iOS, adica sistemul de operare Apple. Exista aplicatii de genul acesta care sa mearga si pe Android?

2 răspunsuri:
| McKiller98 a răspuns:

Nu, momentan pe Android nu exista astfel de aplicatii decat foarte slabe, nu se compara cu CamWowRetro sau Retrica. Aceste aplicatii sunt disponibile numai in AppleStore

| Innovation explică (pentru McKiller98):

Si cam ce aplicatii exista pentru android?