| Nevricoasa a întrebat:

Buna tuturor. Apelez la voi deoarece am nevoie de ajutor. Vreau sa imi promovez blogul ( www.nevricosi.wordpress.com) si nu stiu cum sa fac sa ajunga la cat mai multi dintre voi. Vreau sa va intreb daca va place si ce va place la el.

3 răspunsuri:
| Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

E chiar super blog.Chiar imi place

| Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca vrei il pot posta pe pagina mea de facebook si sa imi intreb prietenii ce parere au despre blogul tau, daca esti de acord, desigur.Lasa-mi mesaj pe privat. pupici

| Nevricoasa explică:

De asemenea, daca va place aratati-l prietenilor vostri si va puteti abona( in partea dreapta a paginii) pentru a primi mailuri de fiecare data cand scriu ceva nou.