| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. As dori sa imi cumpar un inel de argint pentru barbati. Intrebarea mea se adreseaza in special fetelor: ce parere aveti de baietii/barbatii care poarta inele(nu verigheta)?

Răspuns Câştigător
| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Mie, personal, imi plac baietii care poarta fie o bratara finuta, fie un lantisor dragut. cat despre inele, sunt unele care arata prea cocalar laughing dar, desigur, mai sunt si exceptii happy

1 răspuns:
| Dana211 a răspuns:

Sincer? Mie mi se pare ca numai manelistii poarte inele. E inestetic si arata foarte urat.