| claudiuclaus123 a întrebat:

Buna tuturor as vrea sa stiu si eu dc mama dracului nu ma dezvolt deloc crying( la 16 ani am 40kg si am 1, 60 intaltime ziceti-mi zi mie niste mancaruri cu multi carbohidratii, proteine, lipide, glucide si alte din astea happy va rog crying dau funda crying dau 2 dar ziceti-mi crying

Răspuns Câştigător
| oOAndreeaOo a răspuns:

Buna! Nu exista nicio mancare care sa te ajute la dezvolare doar daca vrei sa te ingrasi( adica sa mananci multe dulciuri si fast food). Daca vrei sa te dezvolti mai repede fa un tratament cu hormoni dar din punctul meu de vedere nu este prea bun pentru sanatate. Sfatul meu e sa nu faci nimic si sa astepti deoarece asa este organismul tau si nu poti face nimic.

2 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei claudiu! Eu nu cred ca exista mancare care sa te faca sa cresti. mai bine practica un sport ca baschetul sau innotul. Si daca nu vrei, asta e. Asa te-a lasat Dumnezeu. happy

| claudiuclaus123 explică:

Problema e ca la inaltime hai sa zicem merge si asa dar vreau totusi sa-mi dezvolt masa musculara si am sedentariat atat de mult incat acum nici 5 flotari nu mai pot sa fac