| aleeee_2127 a întrebat:

as vrea si eu niste idei pentru ultimul clopotel, pentru ca dirigu vrea s ne pregatim de acum ca sa facem ceva specialbig grinbig grin. cele mai bune idei primesc funda!batting eyelashes

1 răspuns:
| sheila_2840 a răspuns:

Faceti-va un filmulet pe ceva melodie faina in care sa puneti poze de pe parcursul liceului, filme de pe pacursul liceului, si mai adaugati si ceva filmulet facut acum... poate cu ceea ce faceti voi in pauze, interviuri luate de la toti colegi happy ar fi o amintire placuta!