| Noctzia a întrebat:

Eu sunt clasa a 8a si trebuie sa ne gandim ce sa facem la ultimul clopotel. Noi am vrea sa facem ceva original si frumos doar ca nu ne vin idei. As vrea sa imi dati si mie cateva idei si in plus daca sunteti mai mari sa imi spuneti ce ati facut la ultimul clopotel. Dua fundita! puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
O idee : Ati putea sa invitati toti profesorii, sa le cumparati cate o floare, sa faceti un filmulet cu poze cu voi, din toti anii de generala, sa le multumiti ca v-au fost profesori, iar apoi sa ii invitati la un restaurant, undeva sa faceti party.happy
Funda?

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Buna!
Pai. Ați putea organiza un eveniment numit "Studenții/elevii au talent", la care fiecare sa arate ce poate. E super
Pa pa!

| DaRaspund a răspuns:

Am facut un slide cu poze, cate o pagina pentru fiecare coleg si am compus poezioare amuzante despre fiecare pe care le recita colegul de banca al fiecaruia. Am invitat profii, s-au distrat pe cinste si le-am luat si ceva cadouri simbolice. Am fost laudati ca ce-l mai tare ultim clopotel din anul respectiv!