| IuLLZ a întrebat:

Care nume va place mai mult dintre Georgiana si Iuliana? Multumesc anticipat...chiar am nevoie de pareri.

17 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Salut! iuliana e mai. dragut georgiana e ...frumusel dar parca prea badaranlaughinghappy

| Victoria a răspuns:

Georgiana.

| Rukhsandra a răspuns:

Georgiana tongue

| Ana a răspuns:

Mie imi place Georgiana, suna mai frumos.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Georgiana:X este foarte frumos mai ales prescurtarea Georgihappy

| Eu4EverX a răspuns:

Georgiana

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Am o colega pe care o cheama Georgiana-Iuliana.Noi ii spunem Iuliana, Iuli, Uli. E mai frumos asalove struck

| anusha a răspuns:

Ambele is dragute dar ma mult imi place Iuliana.

| :X:X a răspuns:

Georgiana

| loricel a răspuns:

Iuliana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plack aman2... Dar pe mine ma cheama Miruna-Iuliana, deci cred ca iuliana.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iuliana imi place mai mult!

| Georgii a răspuns:

Georgiana
love struck

| Georgii a răspuns:

Georgiana

| Aviiana a răspuns:

Chiar daca pe mine ma cheama Georgiana mie imi place mai mult numele Iuliana :d.

| xandra_3994 a răspuns:

Iulianalove struck e chiar dragutbatting eyelashes

| IuLLZ explică:

Pareri impartie. laughing Multumesc mult :*