| anonim_4396 a întrebat:

Ce nume v-ar place : Otilia, Eleonora, Matilda sau Georgiana?

9 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nici unu. I don't want to see.

| măcheamăăăî a răspuns:

Eleonora :X

| eurynomus a răspuns:

Clar Georgiana si un pic matilda k restul sunt prafff!

| Catrinn a răspuns:

Buna! Mie imi place Eleonora consider ca este mai special (nu prea este intalnit)...si Matilda este dragut.In schimb Otilia si Georgiana sunt la toate colturile. Acum depinde, gusturile nu se discuta.
Sper ca ti-am fost de folos!happy

| MaliciousDeath a răspuns:

Otilia e nume de femeie bătrână, Eleonora de detergent iar Matilda mă trimite cu gândul la o potaie.
Georgiana e ceva mai ok, dar pe mine nu mă prea fascinează.

| BombonicaXD a răspuns:

Eleonoraa clar love struck
Matilda mi se pare nume de potaie, Otilia de...hmm? otita? laughing iar de Georgiana mi s-a urat de cate zeci de mii de ori l-am auzit, in plus e oribil.Deci aleg Eleonora.

| FuLGuLeTzZ a răspuns:

Otilia si Georgiana. Parerea mea...

| Pitiksa a răspuns:

Georgiana.

| alicee1136 a răspuns:

Eleonora.