| Unique a întrebat:

Ce fel de clasa sociala aveti?

Răspuns Câştigător
| Nimic special a răspuns:

Ba fato du-te si impuscate sau fa-ti un control la cap. Te crezi ceva ce nu esti. Si in plus, astea la tine se numesc fite de taranca. Nu ai ce intrebari sa pui pe TPU?

12 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Iti cauti iubit?laughing
Eu merg cu mijloacele de transport in comun!

| Vizitiul a răspuns:

Care-mi da o prajina?

| marrr a răspuns:

Plebea oraseneascalaughing

| Unique explică:

Clasa socială se referă la diferenţele ierarhice dintre indivizi sau grupuri de indivizi în societăţi sau culturi.

numai un om destept poata da un raspuns, care sa merite o funda!

| Unique explică:

Xbaby voiam sa -i dau un bravo
din partea ema
a atins scopul vietii
laughingrolling on the floorrolling on the floor
voiam sa-i arat ca putin imi pasa de ea

| L a răspuns:

Fac parte din clasa de mijloc, nu am cu carul cum au altii. dar nici nu ma pot plange.`

| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa te mariti? Clasa mijlocie. Oricum nu esti genul meu.

| Fifylici a răspuns:

Suficient de mare si de inalta incat sa traiesc o viata decenta
nu mai bine!

| thealchemist a răspuns:

Bun, deci acum depind de clasa? sincer, nu stiu, nu fac parte din aristocratie, mosieri, burghezi, dar nici tarani, arendasi, ori muncitori. ce mai ramine?

| adryanna_7314 a răspuns:

Scuza-ma ca iti zic... dar e cea mai tampita intr d pana acum! si nu inteleg cu c t ajuta daca iti zicem noi c clasa sociala avem! poate ca esti u foarte bogata si vr s t lauzi si nu ai unde?

| meeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Nu ti se pare ca te crezi c-am desteapta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mijloc +