| anonim_4396 a întrebat:

Deci profesorul meu de educatie sociala care mai este si de istorie nu ne dadea de invatat la sociala in clasa 5-6 si acum de ce ne da de invatat in clasa a-7-a? Da gen 4 foi si inainte ne punea note asa si acum s-a trezit el sa ne asculte, aveti vreo idee?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că între timp voi ați mai crescut iar el s-a mai deșteptat.

| Bizon95 a răspuns:

Un profesor va pune sa invatati
MOAMA, DA' CUM ISI PERMITE?!?
DA' PANA CAND?!?
rolling on the floor

ce pot sa iti zic, pana acum educatia sociala nu avea atata materie, acum s-a schimbat foaia ca ai trecut clasa

intrebarea ar fi fost pusa pertinent relativ la faptul ca profesorul e cel care s-a schimbat daca te-ai fi dus la clasele 5-6 de anul asta si i-ai fi intrebat pe ei daca si lor le da mult de invatat, sau nu si atunci ar fi profesorul de vina si nu manualul de clasa a 7a care are mai multa materie

| aDEeLAa a răspuns:

Vreau si eu ce inveti tu! daca vrei, trimite-mi si mie si facem dezbatere pe ce iti da sa inveti, poate o sa reti mai repede big grin