| anonim_4396 a întrebat:

Chiar in seara de Ajunul Craciunului sora mea a visat k va muri intr-o luna de cancer. Va rog spuneti-mi ce inseamna acest vis ca ma ingrijorez crying crying! Zice ca ea crede in acest vis deoarece a fost o seara sfanta crying!

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu nu vreau nici sa te sperii. si eu cred in vise, si stiu ca moartea se anunta prin vis cu ceva vreme inainte. dar poate ca s-a uitat la tv si a vazut vreun caz si i-a ramas in minte si a visat. acum nu inseamna neaparat ca asa va fi. Oricum, nu ar strica sa se duca la un control.

| Gabi19971983 a răspuns:

Nu credem in vise, nu nu nu.
Asta e o prostie curata.
Dar cine sunt eu sa stiu asta daca e adevarat, sau nu.
Asa ca dupa sarbatori du-te si fa bine si fa-i surorii tale un tomograf, du-te in urgenta, si totul va merge ca pe roate.
In caz ca nu o ia la urgenta, un tomograf ca stiu ca tot te gandesti la asta, si nu mai ai pace.Stiu suna ciudat ca din cauza unui vis sa ajungi la spital, dar e apasarea aceea i suflet care te macina!
Succes!

| Iuliiaa a răspuns:

Stai linistita, nu e nimic rau. Se zice ca i-a murit moartea, adica o sa ii fie bine o perioada de timp

| Kalla a răspuns:

Nu are cum sa fie adevarat si chiar daca ar fi sa stii ca e imposibil sa nu-ti dai seama ca ai cancer la o luna inainte sa mori.Deobicei descoperi ca ai cancer cu cativa ani inainte sa mori.Trebuia sa fie deja cheala si moarta pentru ca nu a facut tratamentele pentru ameliorarea cancerului.
Nu e o impuscatura sau un venin.Cancerul te omoara incetul cu incetul.Nu poti sa afli ca ai cancer si sa mor de la o zi la alta.
Stati linistite.

| IuliaIulia32 a răspuns:

Nu e bine sa crezi in vise. Ele pot veni de la Dumnezeu, dar vin mai ales de la diavol. Probabil ca el a profitat de ea in aceasta noapte sfanta, ca sa o ispiteasca, nu ai de ce sa iti faci griji. Daca chiar te simti ingrijorata, citeste Acoperamantul Maicii Domnului si Paraclisul Maicii Domnului. O sa te ajute sa te simti mai bine. Funda?