| ir3al a întrebat:

Buna tuturor.Cum se numeste aceasta coafura http://www.google.ro/......tp?/imgres Este bob cu o suvita intr-o parte. Dau funda.Pls ajutati-ma

2 răspunsuri:
| ir3al explică:

Sunt slaba si am 1.60 inatlime, credeti ca mi-ar sta bine cu acesta freza?:d

| FataAmintirilor a răspuns:

Ioiii si eu vreau sa ma tund tot ca si catalina baciu..imi place mult cum ii sta! Este un bob ceva de genu: are o suvita mai mare intr-o parte si eu suvita mai mica in alta parte..io se poate si cu breton ..ar arta mai super happy