| LittleLady a întrebat:

Daca eu prima data am folosit epilatorul pentru a indeparta firele de par de pe picioare si a doua oara folosesc o crema, are ceva?
O fata mi-a spus ca ea mai intai se da cu lama apoi cu epilatorul; pai atunci care mai e rostul?!

1 răspuns:
| adrybubuok a răspuns:

Nu este bine cu lama fiindca lama iti ingroasa firul de par si ti-l taie asa aparatul ti-l smulge. iar ceara nici ea nu este prea buna ca os iti creasca repede ca ea il topeste. cel mai bine etse ori cu aparatu, ori cu benzi de ceara.