| PDWallpaper a întrebat:

Buna tuturor!

De curand am dechis o pagina de FaceBook si am nevoie de cateva idei de la voi pentru o promova fara sa fac spam sau sa deranjez oamenii cu masuri sau cersitul like-urilor (chia nu imi sta in fire) De asemenea daca aveti cateva idei pentru a o imbunatati, va raman dator, o puteti gasi pe fb cautand " PDWallpaper " in caz ca sunteti interesati.

Dau funda!

2 răspunsuri:
| allige243647 a răspuns:

Da Share de pe contul tau de facebook, posteaza lucruri interesante si noi, fi activ, posteaza in fiecarea zi ceva diferit, fi original, joaca-te diferite joculete cu cei care iti urmaresc poza [ spanzuratoarea. ghiceste melodia/artistul/personajul ] Poti sa faci multe chestii ca sa iti maresti pagina. Bafta. Sper ca te-am ajutat. kBye;

| Alexandra_Aly_1997 a răspuns:

Trebuie sa fi foarte activ, sa cauti admini, sa dai sher de pe contul tau si sa rogi prietenii sa dea like. Poti si sa lasi linkul cu pagina pe alte pagini ca sa iti faca publicitate si chestii.Eu intr-o zi am facut in jur de 340 de like. Daca vrei te ajut decat lasa'mi link
happy