| oliviaaa a întrebat:

Buna tuturor deci de la o vreme ma intereseaza magia si iluzia desigur ca nu este adevarat dar vreau sa shtiu sa fac ceva magie, dati-mi va rog linkuri de unde pot sa invat ceva funda

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Magia nu e un obiect de joaca.
Cunosc cazuri in care persoanele care au practicat rituale au innebunitwinking
Magia e un loc periculos, blestemele sunt la fel de periculoase.
Spuse cu ura, cu dragoste, cu intriga pot sfarsi urat acele persoane daca nu sunt 'protejate' de anumite talismane.etc etc etc.
Stai cuminte in banca ta, p.s vorbesc din o anumita experienta.
Nu te lega la cap daca nu te doare domnisoara. vrei mai multe detalii, lasa-mi idd taul in privat.

| oliviaaa explică (pentru Liviu):

Asculta, Liviu, eu nu vorbesc de ritualuri prostii etc etc eu vorbesc despre ceva trucuri care sa fie interesante, iluzie intelegi?

| Liviu a răspuns (pentru oliviaaa):

Asculta domnisoara, nu te juca cu focu, nu te juca cu magia nici in JOACA trucurile is una, magia e alta, intelegi?
Wikka(zis magia alba) e destul de ok, dar apoi vine magia neagra care se vorbeste despre DIAVOL, vrei invocari de spirite? vrei mai multe detalii? vrei sa inveti ritualuri satanice? vrei sa inveti ritualuri de protectie? sedinte de spiritism? vrei sa afli mai multe detalii? trimite-mi adresa ta de mess.

| oliviaaa explică (pentru Liviu):

Mai baitetule, big grin eu vreau sa devin din astea eu vreau sa facc trucuri ca de exemplu : indoi o lingura ceva din astea nu magii negre sau albe eu stiu ce inseamna acestea si eu nu sunt satanista sa fac asa ceva

| Liviu a răspuns (pentru oliviaaa):

"Ma baiatule? " laughing ne cam tragem de sireturi micuto:p

| oliviaaa explică (pentru Liviu):

piticule tongue vezi sa nu ti le fur( sireturile) tongue laughing)))))))

| Liviu a răspuns (pentru oliviaaa):

laughingouf,ai macar buletin?big grin

| oliviaaa explică (pentru Liviu):

Da si de ala strain tongue mai omulte am 19 ani cum sa n-am?

| Liviu a răspuns (pentru oliviaaa):

E bine de stiut ca daca ma dau la tine nu fac puscarie blushing

| oliviaaa explică (pentru Liviu):

Fii sigur de asta happy