| Swallow a întrebat:

Buna tuturor happy dragilor,ma ajutati si pe mine va rog sad deci nu sunt as in ale pc-ului, dar trebuie sa fac un video si cum camera video s-a stricat, sunt nevoita sa-l fac la camera celularului, insa cind transfer din celular in pc, acesta nu vrea sa deruleze videoul, programa mea e Winamp ( poate e veche si de naspa sau nu stiu ce- pe mine asta nu ma prea interesa pina acum). Ce pot face ca sa pot viziona videoul in pc?! Fundi si mersi (L) P.s. e o urgenta.

Răspuns Câştigător
| PisyRock a răspuns:

Incearca sa il vezi in windows media player sau daca nu instaleaza-ti KMplayer. Cum sa vezi video-ul in aceste programe: 1. dai click dreapta pe video 2. te uiti la " Open with... " 3. Daca te uiti in KMplayer, dai " Choose program " 4. Dai " browse " 5. Cauti in folderul " KMplayer " ( oricum te duce in C:\ Program Files\ sa iti alegi programul, deci nu o sa iti fie prea greu )... Succes!