| Chnss a întrebat:

Buna Tuturor! Hristos a Inviat! Am si eu o problema.Am observat de putin timp ca parul meu e arssad Si as vrea sa il tund putin mai sus de umeri ca sa creasca frumos si sa-l ingrijesc mai mult pentru ca nu mai merge readus la "viata". Probelma este ca am parul cret si destul de voluminos si nu stiu cum sa-l fac sa arate bine.Ma gandeam sa il tund, sa-i dau o forma si sa il filez.Mai vreau sa mentionez ca am fata ovala. Ce ziceti? Ar arata bine? Si va rog mai spuneti-mi ce pot sa fac ca sa scap de volum.Multumesc anticipat!:*

1 răspuns:
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Daca ai fata ovala iti sta foarte bine cu parul scurt, iar despre ingrijirea lui, lasa-l cret asa cum e, multe fete si-ar dori un par cret si nu il au asa ca nu-l indrepta cu placa, asta il arrde. Iar pentru repararea lui foloseste un sampon special si un balsam de par. Exsista si niste masti speciale pentru par care ajuta la refacerea lui, se aplica saptamanal si cred ca se gasesc la farmacii.