| Pitic a întrebat:

Cadou pentru o prietena de ziua ei, m.am gandit sa ii personalizez un tricou, am vorbit in oras am inteles ca se poate scrie un mesaj pe tricou, dar nu am idee ce sa scrie.
Ea este putin mai fitoasa dar noi o iubim, e finuta, feminina, amuzanta.
Nu stiu ce sa scriu pe tricou dati, mi idei, textul poate fi si in engleza sau spaniola ea cunoaste ambele limbi.

4 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Ce-ar fi sa fie un mesaj pe care sa-l intelegeti numai voi, nu stiu ceva din intimitatea voastra, sa-i scrieti " Te iubim, "porecla" ". Cheers!

| drogh a răspuns:

Pentru cea mai bună prietenă care ne schițează un zâmbet când suntem triști, care ne enervează cu figuri însă pe care o iubim pentru ceea ce este ea.

Răspuns utilizator avertizat
| MotanuJmekerit a răspuns:

Du-te si cumparai cel mai mare ursuletz care il gasesti laughing
Si 2 scoatei FITZELE din cap.