| princess_9789 a întrebat:

Buna tuturor. Incep prin a ma descrie: am 1.70 si 56 de kg. Nu sunt grasa. Am picioare frumoase, nu am burtica in schimb nu am deloc talie. Am aripioare nesuferite de care chiar nu stiu cum sa scap: am tinut diete, insa am slabit la picioare si la fata. Nu cred ca asa este conformatia mea pentru ca nu suna plauzibil. Cu exercitii parca nu functioneaza, sau asa cred eu... Aveti o solutie? Va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| CoolSaku a răspuns:

Daca nu a functionat cu exercitii si diete nu ai ce face. Sau ai putea sa cauti pe youtube pilates, ca gasesti pentru fiecare particica a corpului, doar ca e in engleza.

2 răspunsuri:
| princess_9789 explică:

Thank you:*

| LalyLaura a răspuns:

Sport...foarte mult sport.Ai putea sa te duci la o sala de fitness happy