| LolaMona a întrebat:

Mi se pare ca o profesoara are ceva cu mine. Ma tot baga in seama,probabil sunt preferata ei, dar cred ca e si altceva. Intr-o zi cand eram trista ea ma vede si ma intreaba de ce sunt suparata, I-am zis si dupa imi spune ca nu trebuie sa plang si m-a mangaiat pe obraz si a spus ca sunt prea frumoasa ca sa plang. Dupa ora in clasa, s-a uitat foarte atent la mine si m-a intrebat daca sunt bine...Ea e foarte tanara si nu cred ca are copii, de ce se comporta asa?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

II esti draga. Probabil fiind tanara si neavand copii, instinctele materne o fac sa te indrageasca.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, are o simpatie aparte pentru tine. E un lucru bun, incearca sa n-o dezamagesti si daca iti place materia pe care o preda sa inveti cat mai bine.

| Morrígu a răspuns:

Îi ești dragă.