| emanuel1996 a întrebat:

Buna tuturor happy. Intrebarea este urmatoarea:Cam ce cartii istorice stiti? as dori sa ma apuc si de citit cartile istorice.pana acum am tot vizionat seriale/filme istorice (gen legendele palatului etc). funda +vothappy. multumesc pentru cei care raspundbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| муℓιƒєx a răspuns:

As vrea sa te intreb ceva:
Tu doresti de citit carti istorice cu povesti istorice coreene?
Daca da spune-mi.
Ca iti las id-ul si iti dau eu unele carti istorice in limba romana!

| emanuel1996 explică (pentru муℓιƒєx):

Da cu povestii istorice dar nu neaparat coreenehappy ...id ii emmy_jivi happy

| муℓιƒєx a răspuns (pentru emanuel1996):

Baga tu id-ul :
toxic. love23@yahoo.com

4 răspunsuri:
| fantastica a răspuns:

"Moş Ion Roată şi unirea" este o carte despre unirea principatelor române. E o carte interesantă.

| fantastica a răspuns:

"Moş Ion Roată şi unire" este o carte despre unirea principatelor romîne, profesoara a zis că e foarte interesantă.