| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor.M'am imprietenit cu un baiat pe un joc iar apoi am descoperit ca sta in aceelasi cartier cu mine si ca il cunosc. Vorbea frumos la inceput dar dupa ne-am injurat din cauza altcuiva si a venit si la scoala dupa mine. Dupa m-am intalnit intamplator cu el in real si ne-am impacat, eu nu il cunosteam in real deloc doar asa din vedere.S-a intamplat ceva si acum ma tot gandesc numai la el.Eu am 14 ani el 19, nu am nici 14 impliniti.Nu as vrea sa fiu neaparat cu el dar de cand ne-am intalnit in real si s-a intamplat ceva ma tot gandesc numai la el si cand ies afara sper sa ma intalnesc cu el sad. Oricum el nu ar fi niciodata cu mine, e smecheras si dragut poate sa isi faca 100 de gagici de ce m-ar lua pe mine sunt si mica de ani.M'am impacat cu ideea ca nu ar fi cu mine dar ma tot gandesc intr-una la el si lui nici nu cred ca ii pasa de mine sad ...Am mai vb cu el pe acel joc iar dupa cateva zile l-am intrebat ce face si nu m-a bagat in seama, a mai trecut si pe langa mine dar asta nu in real.El mai uita cine sunt pe acel joc ...si cand il intreb ce face imi zice cine esti.Acum cred ca stie cine sunt dar nu stiu de ce nu mi-a raspuns ma si vazut dar dupa a iesit.Cand am vazut mi-a stricat toata ziua.Stiu ca nu sunt de el dar numai pot sad ma gandesc intr-una la el, cand ar trebui sa ma gandesc la scoala alte preocupari.Mi'a spus ca as fi putut sa stau cu el si cu prietenii lui cand eram certati daca stiam sa vb.Cand il vad pe joc ce sa fac? sa-l bag in seama? imi e frica sa nu zica ca sunt disperata, sa par penibila si dupa sa rada de mine in real sad. Adica doar il intreb ce face mai vb dar daca nu raspunde? o sa ma simt penibil si imi strica iar ziua sad sad.Ce sa fac? sad.El nu prea ma cauta doar cand ma vede asa nu imi scrie.Sa il mai caut si daca nu raspunde sa-l las in pace?sad

1 răspuns:
| tyby23 a răspuns:

Mai bine nu te baga in seama cu el mai ales ca nu esti de varsta lui. Nu vreau sa iti tai elanul dar nu e bine sa te bagi in seama cu el. Daca va vrea sa vorbiti iti va scrie elwinking. Tu cautati un iubit de varsta ta si cautati alte preocupatii. Lasa-l si fa-ti ocupatii de varsta ta fara sa te mai gandesti la el. Nu astept funda desi poate te-am ajutat, asta decizi tu desi as vrea sa am si eu o funda laughing.