| cudie a întrebat:

Ma adresez acum celor din zodia scorpion sau acelor persoane care au de a face cu aceasta zodie. Care sunt caracteristicile scorpionului? Cum e el ca si persoana? Ce trasaturi are? Cum il seduci? Si mai ales. cum e in dragoste? Sper sa primesc cat mai multe raspunsuri ...multumesc :*

1 răspuns:
| whitelines a răspuns:

Foarte gelosi, posesivi, razbunatori.in dragoste sunt constructivi si destructivi dar si fideli. Ca sa-l seduci iti trebuie o doza de mister, sa fii o persoana stabila si puternica happy