| LarissaMouse a întrebat:

ma puteti ajuta cu ceva. dau funda celui care raspunde cel mai frumos, iar celorlalti le voi oferi un vot cu draga inima.

eu mor dupa un baiat, de fapt un coleg de la mine din clasa(8). el imi spunea ca ma iubeste, dar eu inainte nu simteam mai nimic pentru el.am fost si impreuna si chiar nu stiu ce sa fac.saptamana trecuta mi-a trimis un mesaj pe mess in care spunea ca a iubit o rasfatata care nici macar nu tine la el, etc.ma jignit de multe ori, dar cel mai tare m-a durut cand mi-a spus ca nu tin la el, deoarece eu eram(si inca sunt)nebuna dupa el.ma puteti ajuta sa rezolv problema? noi stam in jud. ct intr-un oras numit murfatlar, iar acum el este plecat la matusisa in constanta si imi e dor e el.please,help me.
FUNDA! si VOTT!

Răspuns Câştigător
| biBii07 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi ca mai intai sa il astepti sa se intoarca pentru a putea discuta problema asta fata in fata. Vazandu-ti expresiile fetei o sa ii pari mai credibila. Tot ce poti sa faci e sa ii explici exact ce simti, ce ne-ai spus noua acum sa ii spui si lui, ca nu e adevarat ce crede el si asa mai departe. Spune-i ca i-ai simtit si lipsa in perioada in care nu a fost acasa, o sa il imoaie. In rest, mergi dupa instinct, ideeile de moment sunt intodeauna cele mai bune, parerea mea. Bafta! >big grin

4 răspunsuri:
| LarissaMouse explică:

TPU,suteti cei mai buni.raspunsurile voastre de pana acum sunt atat de frumoase (:X)incat nu stiu ciu sa ii ofer funda.

| kittykat a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te apropii de el usor usor happyhappyhappy Asa eram si eu moarda dupa unu` din cl care isi batea joc de mine big grin ...asa deci suna`l da`i msj cu ce faci si mi-e dor de u si tot asa happyhappyhappy el va intelege ca u ti la el si... mai departe sti tu tonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
sunteti colegi. E cel mai nasol lucru.Va veti plictisi in maxim 3 saptamani, nu veti avea ce face.
Poti sa incerci, dar nu-i arata ca esti nebuna dupa el. Daca iti doresti sa fi cu el, tineti legatura si intreaba-l de vorba.

| Yulia29 a răspuns:

Din moment ce te.a durut cand ti.a spus acele lucruri cred ca tii la el mult.Dc nu incerci sa te apropii de el si cu timpul sa ii spui chiar ce simti? Poate iesi ceva frumos din astabatting eyelashes