| doodoo a întrebat:

Buna TPU am un carnetel si nu stiu ce sa fac cu el.ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| cicilica a răspuns:

-poti desena
-sa iti faci un jurnal
-un oracol
-sa scrii povesti de groaza/romantice/actiune
-sa scrii niste lucruri importante de la ore
-orarul
-ce trebuie sa faci si sa tii minte
-ce trebuie sa faci cu o pritena [scrii activitatile ce vreti sa le faceti, de ce lucruri aveti nevoie]
-sa faci niste poze si apoi sa le modifici cu stiloul
-sa fie un caiet pentru glume/bancuri/poezii amuzante
-sa scrii despre fiecare coleg si sa isi puna fiecare amprenta cu niste culori diferita

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Apuca-te si invata o limba straina si scrieti acolo cuvintele

| Aero a răspuns:

Scrie in el, in fiecare zi, de 100 ori, si sa-ti incapa pe o pagina:

I MUST NOT TELL LIES

Pare absurd, dar in facultate o sa-ti foloseasca. Esti cel mai bun la fituici cu asa antrenament. Daca te hotarasti atunci sa ma anunti ca sa-ti dau o pana de bufnita speciala.

| Anileda a răspuns:

Rupe-l

| TraficDeMentosane a răspuns:

Si eu` am 5 spuneti'mi ce naiba sa fac cu ele ca imi respira aerul meeu pretzios :-s...
Bye wave [ ast rasp... da doodoo funda oh go on ]

| VvladCobianu a răspuns:

Faci oracol pe el sau cele mai haioase caricaturi din lume

| sfasfsaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca iti place vreo trupa sau verun actor sau ceva lipeste poze poze si scrie despre elwinking. Funada?batting eyelashes

| OitaZburdalnica a răspuns:

Fa o animatie scurta si arat-o prietenilor!
Fac pariu ca o sa le placa