| Curci a întrebat:

Buna tuturor, presupun ca sunteti multi, asa ca vreau sa va intreb ce ar trebui sa folosesc pentru parul meu care e cret, si cam aspru, nu sunt negru, sunt alb cu parul cret, dar ce balsam ar trebui sa fol pentru a-l face mai moale

1 răspuns:
| bluerosebutterfly a răspuns:

Si eu am parul cret si nu am gasit niciun balsam asa ca imi fac de fiecare data cand ma spal pe cap o masca de par. daca te ajuta cu ceva e facuta din ulei de masline si galbenus de ou. stau cu ea pe par cam 30 de minute si dupa o clatesc. daca te deranjeaza mirosul poti sa te dai dupa aceea si cu alt balsam ca sa nu mai miroasa asa. sper ca te ajuta