| omulpaiangan a întrebat:

Am parul aspru, prietenii mi-au zis sa ma dau cu balsam pentru a mi-l face moale (sa mi-l pot da pe spate sa stea drept). Ce balsam sa folosesc? De la kallos este bun?

5 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Ii bun.
Pentru mine a functionat.

| OoBunnyoO a răspuns:

Poti incerca. Produsele de la Kallos sunt destul de ok, insa pana nu incerci nu ai de unde sa stii.
Produsele de par reactioneaza diferit in functie de parul pe care il avem. Dupa ce il incerci pe cel de la Kallos, eventual poti incerca si alte produse pentru a face o comporatie, daca simti ca mai este loc pentru imbunatatiri. tongue

| Maya06 a răspuns:

Mai intai ai putea sa iti tunzi varfurile cat este nevoie si apoi odata la 2saptamani sa aplici pe lungime si varfuri ulei de masline sau cocos. Dupa aprox.30-40min. sa iti speli parul cu sampon si balsam.Cu balsam iti recomand sa te dai la fiecare spalare. Dintre toate balsamurile folosite de mine iti recomand pe cele de la Elseve cel roz si cel galben, de la Gliss pe cel negru care lasa parul foarte moale si srtralucitor si masca de la kallos-placenta.

| MariaIoana1111 a răspuns:

Cel de la Kallos nu este chiar stralucit. Poti sa folosesti uleiuri, deoarece daca iti inveti parul cu balsam este rau.

| Luci85 a răspuns:

Salut, eu folosesc ăsta: http://goo.gl/hb6NoE
Îmi face părul foarte maleabil și îl și îngrijește.