| anonim_4396 a întrebat:

Prezentati-mi, va rog, cateva metode prin care as putea sa imi fac intentiile cunoscute fata de o fata? Mai exact cum sa o fac sa intelega ca sunt interesat de ea si ca as vrea o relatie.

3 răspunsuri:
| florinacristina99 a răspuns:

Cel mai simplu da-i mesaj pe facebook, spune-i ca ai vrea sa iesiti si dupa daca e ceva poate aveti o relatie

| Alt a răspuns (pentru florinacristina99):

Deja a devenit ceva normal, din viata de zi cu zi facebook ul. Nu totul se face prin intermediul lui.winking

| Iordachescu_Vlad_2000 a răspuns:

Apropie-te de ea, castiga-i increderea, imprieteneste-te cu ea cat mai mult, invit-o cu niste prieteni deai tai, nu mereu singur.Cand iai castigat increderea spune-i ce simti, si cand ii spui, spune-i din inima.