| lavi2864 a întrebat:

Revin cu intrebarea aceasta sperand ca o sa ma ajute cineva. Am un Samsung GT-S5230 si cand vreau sa ii schimb setarile, de exemplu sa pun un cod de siguranta sau etc...imi cere o parola pe care o are telefonul si nu o gasesc nicaieri. Va rog mult sa ma ajutati dar nu ma trimiteti la un service! Va multumesc si dau funda pentru raspunsul corect!

Răspuns Câştigător
| Adda_4356 a răspuns:

Pai codul e 0000 dacă eşti pe Orange sau 1234 :* încearcă dacă nu mie mie-ra 12345678 parcă deoarece mai încolo nu mă lăsa :* sper că te.am ajutat

2 răspunsuri:
| KorpiklaaniV a răspuns:

Incearca s bagi 12345678 sau 0000000 ca la mine asa a mers...

| Adda_4356 a răspuns:

Te ajut eu pe ce reţea eşti? spune-mi şi te ajut