| NuDauNiciunNume a întrebat:

Buna tuturor!
Sunt student Erasmus si am inceput cursurile acum 3 saptamani, voi studia la o universitate din Spania pana pe 30 mai 2020. Ideea este ca, din motive personale, as dori ca la sfarsitul lui martie sa plec o saptamana acasa. As dori sa stiu daca ar fi vreo problema daca plec. Dupa ce ma voi hotara sigur, il voi intreba si pe profesorul cordoonator dar vreau sa stiu la ce sa ma astept.

1 răspuns:
| Nonolita a răspuns:

Risti sa pierzi programul pentru o vizita acasa care nu este de viata si de moarte? Vezi daca merita.