| anonim_4396 a întrebat:

Va rog nu-mi ocoliti intrebarea. Iubitul meu va pleca in Germania pentru 2 saptamani la rude. Imi e frica sa raman aici singura! Ce o sa ma fac? Plang de 3 zile numai cand ma gandesc. Stiu ca e absurd, sunt doar 2 saptamani dar nu pot rezista ca si asa il vad la o saptamana. sad Nu stiu cum sa fac sa treaca timpul mai repede, tot ce am facut ca sa ma pot opri din plans a fost sa ma rog lui Dumnezeu! Am nevoie de el sa-i spun unde plec, ce fac, sa-l sun! Daca nu stie el totul despre mine, atunci cine? Ce sa fac? sad Sunt trista!

1 răspuns:
| hoolygan a răspuns:

Fato stai linistita, se intoarce, nu dispera.Nu mai plange o sa iti faci rau, fii mai vesela gaseste ceva amuzant de facut.