| silvia3333 a întrebat:

Buna tuturor. Vreau sa imi fac un blog pe blogspot, dar nu reusesc. Dupa ce ma loghez pe contul pe gmail si pun datele, ma redirectioneaza la o pagina unde trebuie sa pun numarul de telefon pentru a imi trimite un SMS.
Ma puteti ajuta cum pot sa fac fara a imi da numarul de telefon sau voi asa ati facut. Va rog raspundeti cat mai repede, primul raspuns bun funda

Răspuns Câştigător
| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Eu am dat numarul de telefon, stai linistita il poti da fara nicio problema nu se intampla nimic, iti trimite doar un mesaj.Succes.Funda?

2 răspunsuri:
| petruclaudiu78 a răspuns:

Nu. Ia-o de la inceput si asigura-te ca adresa electronica pe care o introduci (a ta) e corecta. De asemenea, ai grija sa fii pe blogspot si nu pe vreo pagina clonata.

| floweray a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register
Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!