| RockLover94 a întrebat:

Buna tuturorhappyVreau si eu niste idei de nume pentru Messenger care sa contina cuvantul Moon si sa fie alcatuit din 2 sau mai multe cuvinte ca altfel nu mergelaughingde exemplu "Dark Moon". Funditahappy

Răspuns Câştigător
| KatyB a răspuns:

Hidden Moon.Semi Moon. Fade Moon.
Sparkling Moon. The white moon. Sper ca te-am ajutat. Funda?

2 răspunsuri:
| ninja022 a răspuns:

Salut TPU. ma cheama adi vrea si eu idei pentru numele mesului cu semne cu numele adi dau funda fundoi si vot va rog ajutamima!

| RockLover94 explică (pentru ninja022):

Vezi ca ai scris intrebarea la intrebarea mealaughingDeci..Nu o sa vada nimeni ce ai scrishappy