| XcrisSSx a întrebat:

Buna,tuturor! Vreau un raspuns in legatira cu balul bobocilor de anul acesta! M-am inscris la bal dar vreau sa-mi spuneti daca esti putin timid nu poti participa, adica sa canti si chestii din astea? Imi doresc mult sa particip si imi vin in gand ca voi gresi! Nu vreau sa m fac de ras!crying(Toate astea apar din cauza emotiilor sau? Multumesc!

3 răspunsuri:
| ufromupps a răspuns:

Sunt din cauza emotiilor.
Si eu am participat. Aveam emotii, era a proba cu intrebari, am dat raspunsuri gresite. laughing
Nu te panica. Va fi cum va fi. Ideea e sa te simti bine. Nu va baga nimeni ce spui sa ce faci. happy
Stai relax and have fun. big grin

| XcrisSSx explică (pentru ufromupps):

La proba de talente ce se merita sa fac dans sau cantat, care se apreciaza mai mult?

| ufromupps a răspuns (pentru XcrisSSx):

Dans.
Cel putin la noi a avut succes. big grin