| Jenny260198 a întrebat:

vroiam sa va intreb, voua va place de Adrian Tutu? cum canta? si ca a castigat el?

Răspuns Câştigător
| NoIdentity a răspuns:

Imi place cum canta dar eu personal vroiam sa castige Cosmin Aghache! te rog funda? sunt nou venita sh am mare nevoie de fundita!love struck

10 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Da imi place cum canta[e de muzica pentru tineret] cand bine dar nu ar fi trebuit sa castige el pentru ca au fost niste voci mult mai frumoase care trebuia sa castige de exemplu cei cu vocile de opera de exemplu Narcis eu as fi vrut ca el sa castige pentru ca are o voce de aur si rar intalnesti asa ceva in Romania la fel si ceilalti solistii de asa ceva ei ar fi trebuit sa castige pentru ca au avut niste voci superbe nu Adrian nu pot spune ca nu canta bine dar nu are el cel mai mare talent din Romania

| RoxxuInna a răspuns:

Da la nebunie
1. Este din acelasi oras in care m-am nascut si locuiesc eu(app arata super si in realitate)
2.Canta chiar super
3. Ma bucur enorm ca a castigat el chiar daca eu as fi vrut mai mult sa castige catelusa Vanda

| vlaaddd a răspuns:

Mie mi se rupe de Adrian Tutu, bravo lui ca a castigat, dar tot mi se rupe.

| diana_6879 a răspuns:

Tre sa fii tampit ca sa nu iti placa Adrian Tutu este cel mai tare si a meritat sa castige premiul foarte mult pentru ca are talentul de a compune melodii si de a alege negativul potrivit pentru genul lui. cat despre melodiile din trecut cele de club el a vrut doar sa isi castige painea si sa aiba bai, din talentul lui si nu putea sa cante intr-un club melodii ca iubiti-va parintii sau din astea pentru ca nimeni nu l-ar mai fi ascultat cat depre cei care nu il plac sunt niste prosti...

| sabilopod a răspuns:

NU. la toate intrebarile NU.

| claudiaclau a răspuns:

Buna, mie imi place si mi-a placut cum a cantat la romanii au talent si chiar il ascult si pe net.ma bucur ca a castigat el ca nu are nici parintii :*

| Jenny260198 explică:

Da si mie imi place de el:X.Ma bucur fff.mult ca el a castigat,dar vorba voastra merita altcineva.Dar este talentat si el. EU nu sunt fan rap dar imi plac versurile luitongue.Va multumesc.o zi buna:*

| Jenny260198 explică:

Da si mie imi place de el:X.Ma bucur fff.mult ca el a castigat, dar vorba voastra merita altcineva.Dar este talentat si el. EU nu sunt fan rap dar imi plac versurile luitongue.Va multumesc.o zi buna:*

| adriana_8719 a răspuns:

Dap! sincer, mie imi place si cum canta, si cum arata, si ce face el...imi place tot. chiar am vrut sa castige el, merita...tu ce parere ai?

| ChitzulescuCojocaru a răspuns:

Parerea mea...nu aruncati cu pietre va roglaughing...e ca nu prea a meritat. narcis era cel cu talentul pur. nu ma ucideti rapperilorbig grin