| andrada a întrebat:

Buna!
Va place adrian tutu? ce parere aveti despre el? mie imi place cum canta si ma bucur ca a castigat romanii au talent :X

Răspuns Câştigător
| Rebeca_5235 a răspuns:

E talentat nimic de zis. S i mie imi place e si dragut asa la aspect. Imi aminteste de Eminem. Sper sa aiba succes. Iar la romanii au talent 100% a meritat sa castrige

2 răspunsuri:
| mony_3128 a răspuns:

Si eu ma bucur ca a castigat adrian tutu. mai bine decat sa fi castigat narcis
imi place cum canta adrian tutu. am si melodiile lui pe telefon

| Georgy_7404 a răspuns:

Da uite asa talent nu km sunt altii care nu au voke si fac placback