| Senorita2000 a întrebat:

Se apropie halloweenul si vreau sa ma costumez in ceva. Dar sa nu trebuiasca sa ma pictez pe fata sau ceva de genu.Imi dati niste idei?

Răspuns Câştigător
| βσσblėėŝ a răspuns:

Buna!
Pai:
-Fluture[o rochita colorata,niste aripi si poate a bentita cu antene sau fara,daca ai:d]
-Dracusor[rochita rosie,o bendita tot rosie cu coarnelaughing]
-Vrajitoare.[bluza neagra,blugi rupti[daca ai]o pelerina, si o palarie]
-sau,colegele mele sau imbaracat in tigancilaughing[o fusta lunga cu flori sau colorata,o bluza rosie cu o camasa in carouri legata deasupra, sau simpla daca nai in carouri, cercei mari si doua cozi impletite legate cu elastice rosii]:d

Nam, alte idei:d thinking