| Andreea0209 a întrebat:

batting eyelashes. La scoala mea in curand se va face un bal mascat si m-am tot gandit in ce sa ma costumez, dar nu am nici o ideeworried. nu vreau ceva de genul iepuras playboy sau mai stiu eu ce, vrajitoare si deleachatterbox. Ceva inventiv! Va multumesc tuturor celor care imi dati idei utile sau link-uri de unde ma pot inspira happy >big grin

6 răspunsuri:
| Andreea0209 explică (pentru 23DiaDia):

Multumesc "23DiaDia"! Ma mai ajuti te rog cu ceva? Dupa parerea ta, cam ce as putea alege intre "Regina Rock'n'Roll", "Pirate Girl" sau "Femeia marinar" thinking Si cum as putea improviza unul din acestea?

| Andreea0209 explică (pentru 23DiaDia):

Multumesc foarte mult pentru link-uri! :*

| Aby_abby_1994 a răspuns:

Eu cred ca daca te-ai costuma in "femeia marinar" o sa arati bestial :*:* tongue

| Andreea0209 explică (pentru Aby_abby_1994):

Multumesc! Am sa tin cont de asta! :*