| nimic pt nimeni a întrebat:

Buna!
uitati care e problema mea: dupa ce descarc dp net niste partituri... le deschide cu winrar si apoi cu word dar nu le citeste si imi apar niste patratele. stiti cumva vreun program care sa le citeasca?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui ce format sunt, s-ar putea sa nu fie in format. doc si atunci Word-ul nu le deschide. Daca sunt in format. pdf le poti deschide cu Adobe Reader, il gasesti si descarci usor de pe internet, este gratuit, eu l-am descarcat de pe idownload.ro, aici: http://www. idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile. php? cid=150&lid=1757. Succes si numai bine!

| Harumiiii a răspuns:

Daca au format pdf. le poti deschide cu Adobe Reader