| With0utName a întrebat:

am si eu o problema, nu se deschide documelntul in word, imi arata niste cercuri si patratele

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate este vorba de un document in format pdf si ai nevoie de Adobe Reader ori Foxit Reader, ambele sunt gratuite si le gasesti pentru descarcare pe site-urile oficiale. Numai bine!

3 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Ori e corupt documentul, ori nu-l deschizi cu ce trebuie. Incearca cu acrobat reader.
E posibil ca documentul sa fie in format word 2007, iar daca tu ai word 2003, n-o sa-l poti deschide...
Nu are cum sa fie vorba de virusi sau de reinstalat wordul; cum zic copchii de mai sus.

| hehehe a răspuns:

Incearca sa-l deschizi cu un alt program. Daca tot nu merge, reinstaleaza word-ul si eventual fa-ti o devirusare la pc.

| Ioana87423 a răspuns:

Ori are virusi ori trebuie reinstalat wordul.