| MaGicElEmEnt a întrebat:

Uitati sunt baiat si iarna mi se irita ca dracu buzele si se fac fff rosii stiti vreo crema sau orice? e jenant...
P. S:mersi tuturorkiss Dau funahappy

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Pai,ai putea sa cumperi un balsam pentru buze...pentru hidratare.
Nu trebuie neaparat unul de la avon sau mai stiu eu de unde.
Cred ca ai prefera unul incolor, cel mai bine de la farmacie.
Baftă.

2 răspunsuri:
| maliyna a răspuns:

Pai si mie mi de intampla asa iarna din cauza frigului ati recomand un balsam de buze de la avon:X

| Amdrutza a răspuns:

Poi struguresl.este si ieftin si nu se vede ca folosesti.Foarte practic.{si fratele meu foloseste}