| stefyeli a întrebat:

un status asa de inima cryingcrying adica ceva de genu. sa ii para rau ce a facut. candva va regreta... k eu l-am iubit din toata inima :X. fundita

Răspuns Câştigător
| SilentRp a răspuns:

Daca stii sa asculti o melodie cu adevarat este foarte posibil sa iti dea lacrimile la un moment dat. Sper sa iti fii fost de folos.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Http://www.statusuri.ro/
1.Dragostea consta in dorinta de a da ceea ce este al tau altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta.

2. Draga iubita,
Subsemnatul Indragostit, domiciliat in orasul Iubirea Mare, strada Fericirii, student in anul 1 la facultatea Stiinte ale Inimii, te rog a-mi aproba cererea de a fi Iubit, mentionez k aceasta imi este de neaparata nevoie si imi va folosi pe tot parcursul vietii, iar abilitatile mele ma recomanda pentru acest titlu.
iti multumesc anticipat si...te iubesc

3. Am o super reteta de tort: o ora de saruturi dulci, 100 grame iubire, o banana, 2 oua, 15 minute amestec, un geamat lung, 10 picaturi de frisca! Ce zici? O facem?!

4. Cand te-am vazut prima oara mi-a fost frica sa nu te plac. Cand te-am placut, mi-a fost frica sa nu te iubesc. Cand te-am iubit, mi-a fost frica sa nu te pierd... iar acum mi-e frica sa traiesc fara tine. Te iubesc.

5. Poti sa spui ''TE IUBESC'' intr-o secunda?
Daca da, da-mi o secunda din viata ta, iti voi fura un minut te voi saruta o ora si te voi iubi o viata!

6. Te-am cunoscut intr-un tarziu,cand sufletul mi-era pustiu, ca te-am vazut e vina mea, ca te-am placut e vina ta, ca te iubesc si nu te pot uita asta nu cred ca-i vina mea. Asta sunt eu si nu gresesc pastreaza-ma caci te iubesc.

7. Ai 25 de secunde sa-mi scrii un mesaj, din care au trecut 10, au mai ramas 15, daca in urmatoarele 10 nu-mi scrii din care au mai ramas 5, esti datoare cu un sarut.Astept!

8. Ceea ce-ti scriu acum nu sunt cuvinte, sunt bucati de suflet si minte, caci dragostea nu se scrie se simte. Te iubesc!

9. Daca m-ai intreba cine sunt ti-as raspunde IUBIREA, daca m-ai intreba ce fac, ti-as spune IUBESC, daca m-ai intreba pe cine, as spune PE TINE!

10. Nu esti linga mine, dar esti in gandurile si inima mea... mi-e dor de tine.

| Statusuri a răspuns:

Statusuri faine poti gasi pe http://statusuri-mass.blogspot.com/!

| SilentRp a răspuns:

Statusurile mele sunt inspirate din melodii de multe ori. Acum depinde ce muzica asculti, daca asculti numai house si pank care nu au nici un mesaj ...ghinion. Eu ascult HipHop si sunt foarte multe piese cu impact social despre orice subiect. Daca vrei niste melodii despre dragoste, iubire si astea iti recomand eu cateva. Poate te regasesti in vreo piesa si poti alege un status potrivit.

Vescan - Ultima Ploaie -- http://www.youtube.com/watch?v=Dco4bPUShSc

Vescan - El.Ea --- http://www.youtube.com/watch?v=LHeYChuHs0k&feature=related

Cia - Unde e ea -- http://www.youtube.com/watch?v=Hzq32mg0DPA

Vescan - Intr-o alta viata -- http://www.youtube.com/watch?v=_iZdfsqYoXQ&feature=related

Si multe altele.

| SilentRp a răspuns (pentru SilentRp):

Daca stii sa asculti o melodie cu adevarat este foarte posibil sa iti dea lacrimile la un moment dat. Sper sa iti fii fost de folos.