| anonim_4396 a întrebat:

Buna!:* Unde gasesc spray de colorat parul care sa se curete de la prima spalare? Cam cat costa?:d Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Izabella97777 a răspuns:

Da gasesti in diferite magazine sau tarabe care au diverse obiecte(nu acuta in magazine de imbracaminte sau incaltamintelaughing)orice alte magazine,sau in supermarketuri, la real sau carfour de exempku eu am mai vazut la auchan, costa in jur de 6-7 lei dar la unele tarabe sau amgazine mai gasesti si 10 lei depinde de spary, mai mult nu oricum in egneral intre 6-7 lei. funda?