| DennyD13 a întrebat:

Buna,unde pot gasi miscari de BreakDance si Street Dance,adica filmulete unde imi arata cum pot sa ma misc, am cautat pe YouTube dar nu am gasit ce am vrut!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| wezoNe a răspuns:

Este foarte dificil sa inveti de acasa, cel mai bine e sa te duci intr-un club si sa cauti un dansator de acest gen, si sa-l rogi sa te ajute, cu putin noroc poti sa inveti rapid, pe internet sunt o multime de oameni care nu explica in detaliu miscarile, Este complicat, dar am cautat pentru tine niste tutoriale
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=y3pe8Y8ksqI

| DennyD13 explică (pentru wezoNe):

Mersi pentru raspuns! Acuma cu putina ambitie reusesti si acasa! happy